W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Dave Mustaine chciał zniszczyć zespół Metallica
dodane 15.01.2018 00:10:11 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 1348
Jeden z fanów zapytał lidera Megadeth na Twitterze, co jest dla niego sukcesem i jaką miał wizję na zespół!Dave Mustaine: Miarą mojego sukcesu było to czy byłem najedzony tego dnia czy nie, a moją wizją było zniszczenie Metalliki i przestać mieszkać w furgonetce. Dobrze że to przezwyciężyłem i mam już za sobą sprawy związane z opuszczeniem zespołu. Cieszę się, że się pogodziliśmy... Gdzie koncerty Wielkiej Czwórki?Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 11
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
MaciekP
17.01.2018 10:43:38
O  IP: 83.168.110.42
Jeździł jeździł. I naszczał mu do gitary czy coś w tym guście uczynił ;)

A7 całkiem fajnie podsumował kwestię tej wypowiedzi Dave'a. Przerażające jest jak młodzi ludzie zwyczajnie nie rozumieją co czytają. Facet mówi o tym jak myślał w przeszłości, w kolejnym zdaniu podkreśla że teraz tak nie jest, a ludzie i tak piszą że Dave sieje nienawiść. Niesamowita sprawa w sumie;)
xyz
17.01.2018 01:11:00
O  IP: 93.105.35.212
Elvis-Król

Dobrze wytłumaczyłeś jakie będą reakcje fanów po wypowiedzi Rudego. Wystarczy poczytać komentarze na różnych portalach muzycznych.

a7xsz

Można chcieć zniszczyć Metallicę. Można chcieć rywalizować z Metallicą.

Ciekawe czy taksówką Rona jeździł Dave Mustaine?

Tyle w temacie.

a7xsz
16.01.2018 21:05:08
O  IP: 78.11.45.205
moją wizją było zniszczenie Metalliki i przestać mieszkać w furgonetce. Dobrze że to przezwyciężyłem i mam już za sobą sprawy związane z opuszczeniem zespołu.

Czytać to trzeba umieć :) Gdzie on niby sieje nienawiść? :D lol
Mówił o tym, jaką miał wizję WTEDY. I moim zdaniem nic dziwnego, każdy by był tak samo wku**iony, gdyby znalazł się w takiej sytuacji :)
Jak mówiłem, podziwiam go, że działał. Miał motywację, coś go napędzało. To jest cenne, bo dziś ludziom brak motywacji. Niektórym nawet nie chce przejść się do sklepu czy zrobić samemu jedzenia..wszystko można zamówić przez neta, z dostawą do domu.. a gość stworzył wielki zespół z genialną muzą!

Już to pisałem kiedyś o Ronie, że z basistów miał najgorzej bo był taksówko-bankomatem. Oczywiście, że powinni mu dać milion ot tak, w geście wdzięczności za tamte lata.
MaciekP
16.01.2018 14:44:37
O  IP: 83.168.110.42
W kwestii Rona to ZDECYDOWANIE powinni go obsypać kasą. Gdyby nie ten gość Metalliki fizycznie by nie było z powodów, które podał Elvis.

Być może zresztą taka propozycja padła, ale nie została np przyjęta (nie że z jakiś negatywnych powodów, po prostu nie każdy chce przyjmować pieniądze), a panowie (zespół i Ron) nie mają potrzeby o tym paplać w gazetach :)
Sue
16.01.2018 14:10:18
O  IP: 81.190.185.5
A ja tam go lubię, świetny muzyk. :) I w sumie nie dziwi mnie to, że chciał ich zniszczyć. Nie dziwi mnie też to, że był taki szczery, gdyby powiedział nieprawdę, że życzył dobrze Mecie, i tak, nikt by w to nie uwierzył. :P Obecnie nie sądzę, by czuł nienawiść, co najwyżej głęboką niechęć i uraz. No i, Lars poniekąd naraził się mu z tymi prawami autorskimi do jego piosenek.
Elvis-Król
16.01.2018 11:57:15
O  IP: 31.182.52.156
Rudy powinien wiedzieć, że takim stwierdzeniem wywoła agresywne komentarze fanów obu grup

Oczywiście że całkowicie zdaje sobie z tego sprawę, ale każdy kto choć trochę się interesuje jego osobą doskonale wie, że nie jest to facet który będzie każdemu kadził na lewo i prawo. To przeważnie domena młodszych muzyków, natomiast Dave zna swoją wartość, którą udowodnił świetnymi albumami i uważam że jest to w porządku. Może są fani, którzy lubią być okłamywani, on postawił na szczerość i powiedział prawdę. Po co zacierać fakty? Myślę że gdyby fan Jamesa zapytał jaki był Mustaine w 1981 roku też by pewnie nie miał problemu z powiedzeniem prawdy i nazwaniem go dupkiem. Tak samo jak nie miał problemu powiedzieć przed kamerami, że pomysły Kirka na HTSD były bardzo słabe.

Natomiast fani, którzy zaczną drzeć ze sobą koty to tylko będzie znaczyć o ich dziecinadzie i wzajemnej zawiści, bo znowu pojawiła się okazja do wbijania sobie wzajemnie szpilek. Takie osoby przeważnie nie chcą przeczytać pełnej wypowiedzi, tylko mają w głowie zniszczenie Metalliki, a co dalej Dave napisał już nie będzie miało znaczenia.

Co do ściskania to nawet najwięksi wrogowie się ściskają. Oczywiście wiadome jest, że Ron i duet James&Lars mają zdrowe relacje. Chodzi mi bardziej o to, o czym kiedyś wspominał Ron. Wykorzystali go mocno finansowo i mieszkaniowo, a kiedy osiągnęli wysoki status i pławili się w luksusach nie pomyśleli, by mu się odwdzięczyć. Ja przykładowo jestem bardzo honorową osobą i nie wyobrażam sobie zapomnieć o dobrym koledze, który mnie karmił, zapewnił dach nad głową i całą resztę by mu się odwdzięczyć. Może nie od razu, ale uważam że po osiągnięciu takiego statusu jakiego się dorobili po Czarnym Albumie powinni bez wahania sprezentować mu milion dolców. Ja bym tak zrobił, bo może Ron nie był dla nich wymarzonym basistą, ale zrobił dla nich dużo więcej.

Nie tylko dupkiem, także i świrem który ma wypalony mózg przez dragi, oraz wielokrotnie nabija się z jego narcyzmu. Ale także docenia go jako muzyka i nie ma problemu skorzystać z zaproszenia i zagrać u boku Rudego na scenie, co już wielokrotnie czynił.

Fani przeczytają ciekawostkę i zapomną, psychofani zaczną się obrzucać łajnem na lewo i prawo, bo tacy tylko czekają na stare dobre czasy kiedy to jechali po sobie wzajemnie udowadniając swoją głupotę zamiast cieszyć się z dwóch świetnych kapel.

Pozdrawiam Koleżankę ;)
xyz
16.01.2018 00:00:22
O  IP: 93.105.35.212
Rudy powinien wiedzieć, że takim stwierdzeniem wywoła agresywne komentarze fanów obu grup.

Nie martw się o Rona. Na ostatniej trasie Metalliki po USA ściskał się serdecznie z Jamesem i Larsem. Chyba Rudego niezbyt mile wspomina. Ciekawe jak Rudy traktował swoich byłych członków zespołu? Jeden nawet go pozwał. Oj ma sporo za uszami ten Dave.

Szczerość ważna sprawa. King nazywa Rudego dupkiem, a zna go bardzo dobrze i wie co mówi.

Pewnie kolejna okazja, żeby wbić szpilę Metallice, będzie niedługo. Kto wie, co teraz napisze na twitterze. O co zapyta go fan.
Elvis-Król
15.01.2018 21:40:21
O  IP: 31.182.52.156
Minęło 35 lat i dalej sieje nienawiść

Czemu twierdzisz, że sieje nienawiść? Jak podsumował przezwyciężył to i jest szczęśliwy że pogodził się ze swoimi kumplami z czasów młodości.

To by się nadawało na trochę inny temat, ale James z Larsem też mają sporo za uszami. Choćby to jak potraktowali Rona, który co jak co ratował im tyłek bo był hotelem z funkcją bankomatu.

Dla niektórych szczerość jest w cenie, odpowiedział tylko na pytanie fana i jak widać zrobił to bez wazeliny pisząc co czuł zakładając Megadeth.

Gdyby nadal chciał siać nienawiść, to miał ku temu dobrą okazję kiedy jeden z jego fanów zaczął obrażać Kirka i Metallicę, a Dave go wyhamował, więc o czymś to świadczy.
xyz
15.01.2018 21:18:32
O  IP: 93.105.35.212
Nic dziwnego, że w branży postrzegany jest jako największy dupek.

Wyrzucili go i został z niczym. Metallica też w tamtym czasie nic nie miała i zaczynała od zera. Rudy to chyba jedyny przypadek muzyka, który nie może pogodzić się z tym, że go wyrzucono z zespołu. Minęło 35 lat i dalej sieje nienawiść.
a7xsz
15.01.2018 20:51:09
O  IP: 212.160.172.71
a moją wizją było zniszczenie Metalliki

Co jak co, ale mam wielki szacunek i podziw dla tego gościa.
Wyrzucili go, został z niczym. A dzięki swojemu zapałowi, codziennej nienawiści i chęci rewanżu, zemsty, działał, Miał przynajmniej jakąś motywację, co jak widać dało efekty - osiągnął wielki sukces. Niektórzy mają (poniekąd może trochę słuszne) zarzuty co do wokalu, czy gry improwizacyjnej, no ale jako kompozytor i gitarzysta jest Mistrzem.
Lubię takich ludzi, bo mogą być wzorem.
orzel
15.01.2018 07:09:54
O  IP: 87.123.54.139
Dave to najwiekszy burak metalowej sceny
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak